Naši dodavatelé se zabývají výrobou nákupních vozíků a tašek více než 55 let. Tento rodinný podnik nabízí širokou škálu kvalitních a inovativních výrobků, které jsou skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Nákupní tašky na kolečkách jsou pro vlastníka nejen velmi nápomocné a pohodlné, ale také ohleduplné vůči ochraně životního prostředí, neboť snižují používání plastových tašek. Zabraňují problémům s bolestí zad, které zapříčiňuje nošení těžkých batohů. A navíc, díky možnosti připojení tašky ke kolu, mohou být dobrým pomocníkem v udržování kondice. To znamená chytré řešení pro přepravu nákupu a věcí na rodinnou oslavu, rekreaci či výlety. Taška na kolečkách je samozřejmě použitelná i bez kola. Díky jednoduché a snadné manipulaci spojovacího systému je možné tašku ke kolu rychle připnout a následně odepnout. Stejně tak je snadné oddělit samotnou tašku od konstrukce s kolečky. Taška na kolečkách Unus Shopper získala v roce 2011 ceny Reddot design, Universal design a také cenu spotřebitelské oblíbenosti. V Německu obdržela navíc nominaci Design Awards 2011. Doufáme, že se Vám nákupní tašky na kolečkách zalíbí a probudí ve Vás zájem o novinky z našeho katalogu.
 

Nákupní taška na kolečkách

Kvalitní zahradní nábytek

Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Dětská taška na kolečkách Kids Shopper
1.119 Kč

Dětská taška na kolečkách Kids Shopper

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Nákupní taška do schodů Royal Shopper Milla
3.612 Kč

Nákupní taška do schodů Royal Shopper Milla

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Nákupní taška do schodů Scala Shopper Hera
2.099 Kč

Nákupní taška do schodů Scala Shopper Hera

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Nákupní taška s kolečky Alu Star Shopper Gerry
2.799 Kč

Nákupní taška s kolečky Alu Star Shopper Gerry

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Gamma Toscana 160
7.290 Kč

Gamma Toscana 160

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Sestava Creta Wicker Siena hnědá
5.500 Kč
6.490 Kč

Sestava Creta Wicker Siena hnědá

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Sestava Creta Wicker Toscana antracitová
5.820 Kč

Sestava Creta Wicker Toscana antracitová

Detail
Andersen Shopper, Nákupní tašky, nákupní taška - Sestava Creta Wicker Toscana hnědá
5.820 Kč

Sestava Creta Wicker Toscana hnědá

Detail

Nedílnou součástí života je NAKUPOVÁNÍ, CHŮZE DO OBCHODU PRO NÁKUP, nebo SUŠENÍ a ŽEHLENÍ PRÁDLA. Abychom Vám mohli zpříjemnit tyto činosti, připravili jsme pro Vás novou nabídku kolekce potřeb pro domácnost od firem: Gimi It. Andersen De. Unikov Cz. Klinmam Cz.

Náš e-shop WWW.domaci-potreby-vrkoc.CZ  a WWW.DOMACIPOTREBYVRKOC.CZ Vám nabízí novou řadu domácích pomocníků. Gimi neustále hledá cestu, jak každodení práci udělat více snesitelnou. Vyvíjí širokou řadu výrobků s použitím nejlepších materiálů a sofistikovaných funkcí, tak aby tyto výrobky našli uplatnění ve všech typech domácností. Pro dokonalé sušení prádla jsou k dispozici jednotlivé varianty které Vám mohou usnadnit sušení dle Vašich možností např: SKLÁDACÍ SUŠÁK NA PRÁDLO - SKLÁDACÍ, VĚŽOVÝZÁVĚSNÝ, NA STĚNU.  Dále firmy Gimi a Andersen nabízí i sortiment jakým je např. NÁKUPNÍ TAŠKA NA KOLEČKÁCH, která musí být pohodlná, plně funkčí a hlavně musí dobře vypadat, zrovna tak i  ŽEHLÍCÍ PRKNOTašky na kolečkách nabízíme nyní i v provedeních: CESTOVNÍ TAŠKA NA KOLEČKÁCH, NÁKUPNÍ TAŠKA NA KOLEČKÁCH, TAŠKA NA KOLEČKÁCH DO SCHODŮ, SE SEDÁTKEM, S VÝSUVNOU RUKOJETÍ.